همه دسته بندی ها
EN

شرکت

تو اینجایی : صفحه اصلی>شرکت

شرکت بررسی اجمالی

دفتر مرکزی Matic Express در شنژن، چین، با شعبه ای در چانگشا، چین قرار دارد. ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات بین المللی لجستیک و حمل و نقل کالا، بیش از 10 سال تجربه در خدمات حمل و نقل هوایی و اقیانوسی داریم. ما عمدتاً در خدمات حمل و نقل بین المللی، از جمله حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل جاده ای، خدمات سریع، انبارداری، ترخیص کالا از گمرک و غیره مشغولیم. Matic Express به مفهوم خدمات حرفه ای، دقت و یکپارچگی پایبند بوده و ارزش مشتری را درک می کند. به عنوان ماموریت اصلی، به طور مداوم نوآوری و تلاش برای ایجاد امکانات بیشتر برای شرکای خود.

1.Professional team

هیچ کس نمی تواند همه کارها را به تنهایی انجام دهد، کار تیمی بی نقص ما را به یک نردبان بالاتر می برد. هر کارمند منبعی ضروری و ارزشمند برای Matic Express است و بسیاری از آنها از اولین روز تاسیس شرکت با ما بوده اند. اکثر اعضای تیم کارشناسانی با بیش از ده سال تجربه لجستیکی، آشنا به فرآیندهای انبارداری، حمل و نقل، ترخیص کالا از گمرک و غیره هستند. آنها می توانند راه حل بهینه را با ترکیب جزئیات محموله و نیازهای شما برای افزایش کارایی حمل و نقل سفارشی کنند. هزینه تدارکات را برای مشتریان خود به حداکثر کاهش دهیم.

2.Rich resources

Matic Express انبارهای خود را در شنژن چین و لس آنجلس ایالات متحده آمریکا دارد که موقعیت استراتژیکی دارند. در عین حال، ما محموله های ورودی و خروجی را از طریق سیستم مدیریت انبار خود مدیریت می کنیم تا کارایی تحویل محموله را بهبود ببخشیم. ما با بسیاری از شرکت‌های حمل‌ونقل معروف (مانند Evergreen، Star Line، Mason، Maersk، ONE) و خطوط هوایی (مانند China Southern، Air China، Sichuan Airlines، Xiamen Airlines، EK، Cathay Pacific) همکاری طولانی‌مدت و پایداری داریم. مسیرها و منابع انبارداری، بنابراین می توانیم فضای انبار، به موقع بودن و قیمت را بدون در نظر گرفتن فصول کم و بالا تضمین کنیم.

3. خدمات یک مرحله ای

ما نه تنها شریک تدارکات، بلکه شریک تجاری شما در چین هستیم. ما نه تنها Matic Express را داریم، بلکه Matic Media و Matic IOT را نیز ایجاد کرده ایم، بنابراین نه تنها لجستیک و حمل و نقل، ما همچنین طیف گسترده ای از خدمات ارزش افزوده، از منبع محصول، تست محصول، عکاسی محصول، طراحی لوگو، گمرک ارائه می کنیم. ترخیص و بازپرداخت مالیات به خدمات آمازون، ما طیف کاملی از حفاظت را برای کسب و کار شما ارائه خواهیم داد.

4. رشد مستمر

موج روزگار همه چیز را به جلو می راند و صنعت لجستیک دائماً با موقعیت های جدید و مشکلات جدید در روند توسعه مواجه خواهد شد. برای شرکت‌های لجستیکی، در مواجهه با فرصت‌ها و چالش‌های در حال ظهور، تنها راه پاسخگویی به نیازهای جدید فزاینده مشتریان، پایبندی به کوشش و نوآوری است. Matic Express، آینده امیدوارکننده است.

ما از بار یا مسافر شما مراقبت خواهیم کرد و آنها را ایمن و به موقع تحویل خواهیم داد.

gtag('config', 'AW-344250366');